Hamden Soccer GINGA FC
Moretti U14
League Game
10/20 12:00p
iGinga U14 Girls 
 
In-House Rec Teams U8 BOYS REC
Pine Rock #1
Game
10/19 8:30a
iU8 Boys Velez 
U8 Boys Bekes
Pine Rock #2
Game
10/19 8:30a
iU8 Boys Ksiazek 
U8 Boys Grennan (LA)
Pine Rock #1
Game
10/19 9:00a
iU8 Boys Ksiazek 
U8 Boys Bekes
Pine Rock #2
Game
10/19 9:00a
iU8 Boys Velez 
U8 Boys Grennan (LA)
Pine Rock #1
Game
10/26 8:30a
iU8 Boys Grennan (LA) 
U8 Boys Bekes
Pine Rock #2
Game
10/26 8:30a
iU8 Boys Velez 
U8 Boys Ksiazek
Pine Rock #1
Game
10/26 9:00a
iU8 Boys Ksiazek 
U8 Boys Bekes
Pine Rock #2
Game
10/26 9:00a
iU8 Boys Velez 
U8 Boys Grennan (LA)
Game
11/02 8:30a
iU8 Boys Velez 
U8 Boys Bekes
Pine Rock #1
Game
11/02 8:30a
iU8 Boys Ksiazek 
U8 Boys Grennan (LA)
Game
11/02 9:00a
iU8 Boys Grennan (LA) 
U8 Boys Bekes
Pine Rock #2
Game
11/02 9:00a
iU8 Boys Velez 
U8 Boys Ksiazek
In-House Rec Teams U8 GIRLS REC
Pine Rock #4
Game
10/19 8:30a
iU8 Girls Trama 
U8 Girls Bradford / Hosgood (NY)
Pine Rock #3
Game
10/19 8:30a
iU8 Girls Diakhate 
U8 Girls Gannon
Pine Rock #4
Game
10/19 9:00a
iU8 Girls Diakhate 
U8 Girls Bradford / Hosgood (NY)
Pine Rock #3
Game
10/19 9:00a
iU8 Girls Trama 
U8 Girls Gannon
Game
10/26 8:30a
iU8 Girls Bradford / Hosgood (NY) 
U8 Girls Gannon
Pine Rock #4
Game
10/26 8:30a
iU8 Girls Diakhate 
U8 Girls Trama
Game
10/26 9:00a
iU8 Girls Diakhate 
U8 Girls Bradford / Hosgood (NY)
Pine Rock #3
Game
10/26 9:00a
iU8 Girls Trama 
U8 Girls Gannon
Game
11/02 8:30a
iU8 Girls Trama 
U8 Girls Bradford / Hosgood (NY)
Pine Rock #4
Game
11/02 8:30a
iU8 Girls Diakhate 
U8 Girls Gannon
Pine Rock #3
Game
11/02 9:00a
iU8 Girls Bradford / Hosgood (NY) 
U8 Girls Gannon
Pine Rock #4
Game
11/02 9:00a
iU8 Girls Diakhate 
U8 Girls Trama
In-House Rec Teams U10 BOYS REC
Shepard Glen #2
Game
10/19 8:30a
iU10 Boys Valenti/Jenkins (Italy) 
U10 Boys Ceccorulli (Brazil)
Dunbar #1
Game
10/19 8:30a
iU10 Boys Vasseur (England) 
U10 Boys Cox / Talwalkar (Arg.)
Game
10/26 8:30a
iU10 Boys Cox / Talwalkar (Arg.) 
U10 Boys Ceccorulli (Brazil)
Shepard Glen #2
Game
10/26 8:30a
iU10 Boys Vasseur (England) 
U10 Boys Valenti/Jenkins (Italy)
Dunbar #1
Game
11/02 8:30a
iU10 Boys Valenti/Jenkins (Italy) 
U10 Boys Cox / Talwalkar (Arg.)
Shepard Glen #2
Game
11/02 8:30a
iU10 Boys Ceccorulli (Brazil) 
U10 Boys Vasseur (England)
In-House Rec Teams U10 GIRLS REC
Shepard Glen #1
Game
10/19 8:30a
iU10 Girls Verderame (Spain) 
U10 Girls Bruce / Sheehan (URY)
Game
10/19 9:45a
iU10 Girls Stowe (Germany) 
U10 Girls Barnett (USA)
Shepard Glen #2
Game
10/19 9:45a
iU10 Girls Suto / Barrett (IRL) 
U10 Girls Pope / Chapman (NLD)
Shepard Glen #1
Game
10/26 8:30a
iU10 Girls Pope / Chapman (NLD) 
U10 Girls Verderame (Spain)
Shepard Glen #2
Game
10/26 9:45a
iU10 Girls Suto / Barrett (IRL) 
U10 Girls Barnett (USA)
Shepard Glen #1
Game
10/26 9:45a
iU10 Girls Stowe (Germany) 
U10 Girls Bruce / Sheehan (URY)
Game
11/02 8:30a
iU10 Girls Verderame (Spain) 
U10 Girls Barnett (USA)
Game
11/02 9:45a
iU10 Girls Pope / Chapman (NLD) 
U10 Girls Bruce / Sheehan (URY)
Shepard Glen #2
Game
11/02 9:45a
iU10 Girls Stowe (Germany) 
U10 Girls Suto / Barrett (IRL)
Travel Rec Teams U12 BOYS TRAVEL REC
West Woods U10/U12
League Game
11/02 10:00a
iU12 Boys Rec Ruocco  
Madison
Travel Rec Teams U12 GIRLS TRAVEL REC
Gary Park
League Game
10/19 2:00p
iU12 Girls Rec Iaquintos 
Seymour
Middle School U10/U12
League Game
10/20 2:00p
iU12 Girls Rec Iaquintos 
Southington
Memorial
League Game
10/26 12:00p
iU12 Girls Rec Iaquintos 
Coginchaug
Travel Rec Teams U14 BOYS TRAVEL REC
Middle School U14
League Game
10/19 2:00p
iU14 Boys Rec Sam Scheetz 
Oxford
Hotchkiss Field
League Game
10/26 1:00p
iU14 Boys Rec Sam Scheetz 
Prospect
Middle School U14
League Game
11/02 2:00p
iU14 Boys Rec Sam Scheetz 
Cheshire
Travel Rec Teams U14 GIRLS TRAVEL REC
Moretti U14
League Game
10/19 4:00p
iU14 Girls Scheetz 
HK
Friendly
10/26 4:00p
iU14 Girls Scheetz 
Madison
Memorial
League Game
10/27 2:00p
iU14 Girls Scheetz 
Coginchaug
Travel Comp Teams U14/13 GIRLS TRAVEL COMP
West Haven
Tournament
10/13 10:00a
iU14/13 Girls Comp Bryers 
TBD
Wallingford
League Game
10/18 8:00p
iU14/13 Girls Comp Bryers 
Wallingford
Hamden, Carusone U14
Friendly
10/20 10:00a
iU14/13 Girls Comp Bryers 
Prospect
Travel Comp Teams U13 BOYS TRAVEL COMP
Middle School U14
League Game
10/19 4:00p
iU13 Boys Travel Comp Newman 
Guilford
West Woods U14
League Game
10/20 2:00p
iU13 Boys Comp Valenti 
Shelton
YMCA
League Game
10/26 12:00p
iU13 Boys Comp Valenti 
Milford
Middle School U14
League Game
10/26 4:00p
iU13 Boys Travel Comp Newman 
Wallingford
Travel Comp Teams U12 BOYS TRAVEL COMP
North Haven
Friendly
10/19 3:00p
iU12 Boys Travel Comp Talwalkar 
North Haven
Fred Wolfe
League Game
10/26 10:30a
iU12 Boys Travel Comp Talwalkar 
Orange
Middle School U10/U12
Friendly
10/27 4:00p
iU12 Boys Travel Comp Talwalkar 
HK
Travel Comp Teams U12 GIRLS TRAVEL COMP
Middle School U10/U12
Friendly
10/13 12:00p
iU12 Girls Travel Comp Barney/Nol 
Clinton
League Game
10/19 10:30a
iU12 Girls Travel Comp Barney/Nol 
HK
TBD
Friendly
11/01 6:00p
iU12 Girls Travel Comp Barney/Nol 
Guilford
Travel Comp Teams U11 BOYS TRAVEL COMP
Quin. Rec Area
League Game
10/19 9:00a
iU11 Boys Comp Alexander 
Cheshire
Oxford
League Game
10/26 2:00p
iU11 Boys Comp Alexander 
Oxford
Middle School U10/U12
League Game
11/09 12:00p
iU11 Boys Comp Alexander 
Orange
Travel Comp Teams U11 GIRLS TRAVEL COMP
Middle School U10/U12
Friendly
10/27 1:00p
iU11 Girls Comp Annes/Verderame 
U12 Girls Rec Iaquintos
Friendly
11/03 2:00p
iU11 Girls Comp Annes/Verderame 
Milford
League Game
11/09 2:00p
iU11 Girls Comp Annes/Verderame 
Shelton